Waiting for Godot - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Waiting for Godot - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0602-3
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
32 MB
Czas:
35 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Adaptacja dramatu "Czekając na Godota" Samuela Becketta Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego Sztuka teatralna opracowana na potrzeby audiobooka. Teatr absurdu. Jesteśmy świadkami powtarzającej się codziennie sytuacji. Oto spotykają się ze sobą główni bohaterowie: Estragon i Vladimir - dwaj włóczędzy, którzy nie potrafią żyć bez siebie, chociaż wydaje się, że są kompletnie różni i nie ma między nimi możliwości porozumienia. Spędzają czas na oczekiwaniu. Wypatrują pojawienia się tytułowego Godota, który jednak nigdy nie nachodzi. Bohaterowie umilają sobie czas dyskusjami, które szczególnie upodobał sobie Vladimir lub snem i bezczynnością - to rzeczy, którym najchętniej oddaje się Estragon. Rozmowy między bohaterami wydają się pozbawione sensu..., ale tylko pozornie. Undiscutably a mile stone in post-war theatre, Waiting for Godot has grealy influenced contemporary drama. Two tramps, Vladimir and Estragon, spend the whole play waiting in vain for the arrival of the mysterious Godot. Nothing happens. Only the arrival of Pozzo and Lucky breaks the endless wait for Godot. Vladimir and Estragon's ignorance, fear and desperation represent Beckett's view of the human condition. Obcując z opracowaniami wybitnych dzieł literackich w języku oryginału, poznajemy lepiej specyfikę języka, a zarazem uczymy się nowego słownictwa, osłuchujemy się z wymową. Nauka przez słuchanie jest niezwykle efektywna i ciekawa. Dla chętnych i ambitnych.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY