Wyścig z czasem - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Wyścig z czasem - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
19,90 zł 32,00 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-8069-632-7
Język:
Polski
Data wydania:
19 maja 2017
Rozmiar pliku:
724 MB
Czas:
12 godz. 23 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
PROMOCJA
-38%
19,90
32,00
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.
Promocja będzie trwać jeszcze tylko przez

Pełny opis

Boeing 747 z kompletem pasażerów na pokładzie wylatuje ze Sztokholmu i bierze kurs na Nowy Jork. Krótko po starcie załoga znajduje list, który zawiera groźby i żądania skierowane pod adresem rządów Szwecji i USA. Terroryści chcą zmusić rząd Szwecji do anulowania decyzji o wydaleniu z kraju człowieka, który według szwedzkiej policji bezpieczeństwa (Säpo) stanowi zagrożenie dla państwa, a Stany Zjednoczone - do zamknięcia tajnego więzienia CIA. Obie strony mają na to około dwunastu godzin. Inaczej samolot wyleci w powietrze.

Komisarz policji kryminalnej Alex Recht udaje się do siedziby Säpo, gdzie wraz z Eden Lundell bierze udział w śledztwie. Fredrika Bergman zaś, która od pewnego czasu pracuje w ministerstwie sprawiedliwości, zostaje łącznikiem między policją a rządem. Oboje dość szybko dochodzą do wniosku, że porwanie samolotu ma drugie dno, które muszą odkryć. A czasu jest niewiele, w dodatku nikt - ani Amerykanie, ani osadzony mężczyzna podejrzewany o terroryzm, ani jego bliscy - nie chce z nimi rozmawiać.
Godziny mijają, już wkrótce w samolocie skończy się paliwo, a stawką jest życie ponad czterystu osób...


Kristina Ohlsson z wykształcenia jest politologiem, pracowała jako analityk policyjny, była też zatrudniona w szwedzkim ministerstwie spraw zagranicznych. W 2012 roku podjęła decyzję, że całkowicie poświęci się pisarstwu.

Copyright © Kristina Ohlsson, 2012. Published by agreement with Salomonsson Agency. All rights reserved. Copyright © for the translation by Wojciech Łygaś. Copyright © for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

BESTSELLERY