Wady postawy u dzieci. Rozpoznanie, charakterystyka, profilaktyka - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Wady postawy u dzieci. Rozpoznanie, charakterystyka, profilaktyka - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-539-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
11 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
5,00
Cena w punktach Virtualo:
500 pkt.

Pełny opis

 

 

Jakie są przyczyny występowania wad postawy u dzieci? Jak możemy zapobiec powstaniu wad postawy u naszego dziecka? Na co należy zwracać uwagę w okresie niemowlęcym? O czym należy pamiętać, gdy nasze dziecko uczy się chodzić? Jaka jest prawidłowa postawa ciała dziecka? W poradniku znajdziemy odpowiedzi na te pytania oraz charakterystykę wad kręgosłupa, klatki piersiowej i kończyn dolnych.

Spis treści

 

 

Jaka jest prawidłowa postawa ciała dziecka?

Cechy prawidłowej postawy ciała małego dziecka

Cechy prawidłowej postawy ciała dziecka w wieku szkolnym

Cechy prawidłowej postawy ciała dziecka w okresie dorastania

Co to znaczy, że dziecko ma wadę postawy?

Wady kręgosłupa

Plecy okrągłe (hiperkifoza piersiowa)

Plecy wklęsłe (hiperlordoza)

Plecy okrągło-wklęsłe

Plecy płaskie

Skolioza

Wady klatki piersiowej

Klatka piersiowa lejkowata (szewska)

Klatka piersiowa kurza

Wady kończyn dolnych

Płaskostopie

Stopy koślawe

Stopy szpotawe

Kolana koślawe

Kolana szpotawe

Jakie są przyczyny występowania wad postawy u dzieci?

Jak możemy zapobiec powstaniu wad postawy u naszego dziecka?

Na co należy zwracać uwagę w okresie niemowlęcym?

O czym należy pamiętać, gdy nasze dziecko uczy się chodzić?

Co jest najważniejsze dla dziecka w wieku przedszkolnym?

BESTSELLERY