Magazyn Literacki KSIĄŻKI 7/2016 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Magazyn Literacki KSIĄŻKI 7/2016 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Lipiec 2016
Rozmiar pliku:
14 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
0,00
Cena w punktach Virtualo:
0 pkt.

Pełny opis

euRO 2016 w księgarni
Piłkarska reprezentacja Polski podczas futbolowych mistrzostw Starego Kontynentu wypadła powyżej oczekiwań. Planem minimum było wyjście z grupy, tymczasem „biało-czerwoni” dotarli do ćwierćfinału. Blaski (defensywa) i cienie (ofensywa) naszej drużyny narodowej zdążyliśmy już poznać, teraz pora na zaznajomienie się z nią od kuchni. Umożliwia to lektura wielu publikacji książkowych, które omawia Tomasz Zbigniew Zapert

Łączę realność z fikcją
Wojnę badałem głównie poprzez liczne lektury, ale oprócz tego wiedzę czerpałem z osobistych doświadczeń. Jak pan wie, w samej powieści znaleźć możemy moment, w którym główny bohater znajduje pudełko pełne pamiątek po krewnych. To pudełko istnieje. Przechowywane było przez moją matkę,a po jej śmierci przez ciotkę i dopiero ta ostatnia mi je przekazała. Rozłożyłem jego zawartość na podłodze wokół siebie, poskładałem chronologicznie i próbowałem odnaleźć wątki dotyczące mojej najbliższej rodziny z Paulem Colize, autorem powieści „Długa chwila ciszy”, rozmawia Tomasz Gardziński

Książki miesiąca

 • „Powrót do bezsennych nocy. Dzienniki” Józefa Hena
 • „Halo człowiek” Konrada Kruczkowskiego
 • „Tak zapamiętałem” Marka Nowakowskiego
 • „Barwy Polski” Zenona Żyburtowicza i Grzegorza Micuły

Proponujemy również:

 • Wydarzenia
 • Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia
 • Książka zaczyna się od okładki – książki dla dzieci poleca Anna Czarnowska--Łabędzka
 • Co czytają inni – felieton Grzegorza Sowuli
 • Na-molny książkowiec – felieton Tadeusza Lewandowskiego
 • Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta
 • Obrona Münchhausena – felieton Marka Ławrynowicza
 • Recenzje nowości wydawniczych

BESTSELLERY