Aktualności
 • 2016-09-13

  Na wyłonienie laureata The Man Booker Prize musimy jeszcze trochę poczekać. Dziś poznaliśmy sześcioro finalistów. Jedna z tych osób 25 października otrzyma prestiżowe wyróżnienie i 50 tysięcy funtów. Jesteście ciekawi, kto tym razem znalazł się w zaszczytnym gronie?

 • 2016-09-12

  Z przyjemnością informujemy Was, że bierzemy udział w akcji „Kultura na widoku”. Razem z Legalną Kulturą przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę 24 ebooków, które możecie kupić w bardzo dobrych cenach – każdy z nich kosztuje tylko 9,90 zł. Jeśli macie ochotę z niej skorzystać zachęcamy do przeczytania krótkiej instrukcji obsługi.

 • 2016-09-12

  Weź udział w naszym konkursie na Instagramie i wygraj wizytę w Horror House z mistrzem powieści grozy Grahamem Mastertonem.

 • 2016-09-07

  Mróz, który zdominował sierpień? Tak, to możliwe! Bo w świecie literatury możliwe jest wszystko ;). Przygotowaliśmy dla Was ebookowe podsumowanie sierpnia. Ciekawi jesteśmy czy nasze Top 10 jest dla Was zaskoczeniem, czy może właśnie takich pozycji spodziewaliście się na liście.

 • 2016-08-22

  20 sierpnia 2016 r. w trakcie Polconu (Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki) została przyznana Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. Fani fantastyki wręczają ją za najlepszą powieść i opowiadanie wydane w poprzednim roku kalendarzowym. W tym roku obie nagrody zgarnął, uwielbiany przez czytelników, Robert M. Wegner.

 • 2016-08-09

  Saga z gatunku young adults, która trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Ponad 100 tysięcy pięciogwiazdkowych opinii na goodreads.com. Jeśli pokochaliście „Zmierzch”, zakochacie się również w cyklu napisanym przez Jennifer L. Armentrout. Zapomnicie, że ten powieściowy świat, pełen nadprzyrodzonych zjawisk, nie istnieje naprawdę.