88 lat - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
489 MB
Czas:
8 godz. 55 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

„88 lat” to opowieść o jednym z tych ludzi, których za moment już nie będzie. Ludzi, którzy walczyli, a potem znaleźli się w powojennej, trudnej rzeczywistości. Jest to obraz świata, jakiego nie znamy. Jest to głos, który mówi nam prawdę, chociaż ta prawda może zaburzyć naszą dotychczasową wiedzę, jaką posiadaliśmy do tej pory. Drogi Słuchaczu, być może właśnie zastanawiasz się, dlaczego warto go mieć na półce. Być może ktoś z Twojej rodziny brał udział w Powstaniu Warszawskim i słyszałeś o dramatycznych walkach na Okęciu. A może chciałbyś zrozumieć jakie dylematy moralne mieli ludzie, którzy przeszli przez wojenną machinę i kiedy już wydawało się, że mogą zacząć życie od początku, kolejny cios spadał na nich bez ostrzeżenia? Dla mnie, jako wydawcy, jest to szczególna pozycja. Pogłębiłem swoja wiedzę o tym, jak skomplikowane i trudne były sprawy, które dzisiaj dla nas są banalne i nawet ich nie zauważamy. Zatrzymałem się na chwilę przy zupełnie obcym człowieku i zafascynował mnie jego świat. Dotknąłem jego życia, co pozwoliło również mi pochylić się nad swoim z większym zrozumieniem. Takich refleksji po lekturze gorąco Ci życzę.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY