Archikatedra warszawska. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6769-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Budowle sakralne w stolicy usytuowane są często między innymi ważnymi budynkami, a ich fasady na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od kamienic czy muzeów. Warto jednak, znajdując się w ich pobliżu, zajrzeć do środka i podziwiać wspaniały wystrój, niezwykłe obrazy, rzeźby i piękne ołtarze. To również znakomita okazja, aby wyciszyć się w gwarnej stolicy. Ewa Chęć proponuje między innymi odwiedzenie Archikatedry warszawskiej – jednego z najwspanialszych i najchętniej zwiedzanych kościołów w Warszawie. Usytuowana jest w pobliżu Rynku Starego Miasta i stanowi wspaniały przykład budowli gotyckiej. Oprócz tej świątyni w cyklu audio ukazującego się pod wspólnym tytułem „Szlakiem warszawskich zabytków”, znajdziemy również odcinki dotyczące Kościoła Wizytek, Cerkwi pw. Marii Magdaleny czy Kościoła Seminaryjnego. Tym, którzy planują pobyt w stolicy i chcieliby dowiedzieć się czegoś o odwiedzanych miejscach, polecamy między innymi odcinki o Belwederze, Starym Mieście, Pałacu Prezydenckim. Nagrania ukazały się w interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY