Bazar Różyckiego. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6788-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,5 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

W Warszawie jest wiele miejsc, które odwiedzić trzeba koniecznie i te, które nie zawsze są opisane w przewodnikach, ale które zobaczyć warto. Z pewnością wielu warszawiaków za takie miejsce godne polecenia uważa Bazar Różyckiego, o którym w swoim nowoczesnym multimedialnym przewodniku opowiedziała Ewa Chęć. Seria „Szlakiem warszawskich zabytków” to zbiór nagrań, dzięki którym sami będziemy mogli wybrać najbardziej interesujące nas miejsca. Znajdziemy tu audiobooki dotyczące nie tylko klasycznych zabytków, najbardziej znanych budowli czy muzeów. Ci turyści, którzy chcieliby poznać nieco inne oblicze Warszawy, mogą sięgnąć na przykład po odcinek o bazarze Różyckiego, ale również odcinki dotyczące wieżowców w Śródmieściu czy Stadionu Narodowego. Wygodna, dźwiękowa forma przewodnika przekonuje nie tylko tych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania, ale także osoby, które chciałyby wykorzystać nagrania w trakcie spaceru po stolicy. Zarówno odcinek o bazarze Różyckiego, jak i pozostałe odsłony serii prezentuje słuchaczom Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY