Facebook - konwersja
  • Empik Go W empik go

Boo! Groza na Halloween - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
26 października 2023
Czas:
5 godz. 44 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
24,90
LUB

Boo! Groza na Halloween - audiobook

Boo!!! Nie bój się posłuchać!

Zbiór opowiadań pełnych grozy autorstwa najwybitniejszych przedstawicieli gatunku!

W formie audio posłuchasz:

1. Aleksander Puszkin: “Trumniarz”;

2. Edgar Allan Poe: “Przedwczesny pogrzeb”;

3. Oscar Wilde: “Duch Canterville'ów”;

4. Edgar Allan Poe: “Zagłada domu Usherów”;

5. Bram Stoker: “Indianka”;

6. Fiodor Dostojewski: “Bobok”;

7. Jerome K. Jerome: “Nawiedzony młyn czyli Zrujnowany dom”;

8. Joseph Conrad: “Gospoda pod Dwiema Wiedźmami”;

9. Rudyard Kipling: „Moja własna, prawdziwa historia o duchach”;

10. H.G. Wells: “Niedoświadczony duch”.

Kategoria: Horror i thriller
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 9788367739580
Rozmiar pliku: 277 MB

BESTSELLERY

Kategorie: