Cmentarz Wojskowy Powązki. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Cmentarz Wojskowy Powązki. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Jedna z najważniejszych nekropolii w Warszawie, cmentarz, który od lat odwiedzają nie tylko ci, których bliscy tam spoczywają, ale również osoby odwiedzające Warszawę w celach turystycznych. Wojskowy Cmentarz Powązki to ważny na mapie stolicy punkt, który znalazł się w serii audiobooków składających się na cykl „Szlakiem warszawskich zabytków”. Ewa Chęć zaprasza do zobaczenia zarówno popularnych zabytków w centrum, nowoczesnych i klasycznych budowli, popularnych placów i ulic, ale nie zapomina w swoim nowoczesnym, dźwiękowym przewodniku również o miejscach, które pozwalają na chwilę wyciszyć się i kontemplować piękno stolicy. Jednym z takich miejsc jest właśnie Cmentarz Wojskowy Powązki. Warto posłuchać nagrania doświadczonej przewodniczki, która przybliży nie tylko historię i topografię tego miejsca, ale także losy osób związanych z działaniami na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków. Również ten odcinek, podobnie jak pozostałe odsłony serii, przeczytał na potrzeby nagrania Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY