Detektyw 11/2018 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw 11/2018 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
16 października 2018
Rozmiar pliku:
157 MB
Czas:
2 godz. 48 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

 

Policja na szóstkę z plusem!

Z ostatniej edycji cyklicznego badania Centrum Badania Opinii Społecznej wynika, że policja jest na pierwszym miejscu spośród ocenianych instytucji. Policja ma wyższe notowania m. in. od samorządów, telewizji i sądów.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Jest to najlepszy prezent jaki możemy otrzymać za codzienną wytężoną pracę, trud i poświęcenie policjantów i pracowników Policji z całego kraju – skomentował wyniki badania Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

W omawianym badaniu pojawiła się również Krajowa Administracja Skarbowa, której pracę dobrze oceniało 30 procent respondentów. Działalność Centralnego Biura Antykorupcyjnego, pozytywnie oceniło 45 procent badanych.

CBOS, w badaniu prowadzonym w marcu i wrześniu każdego roku, monitoruje opinie dorosłych Polaków na temat działalności prezydenta, parlamentu, mediów oraz wybranych instytucji publicznych, w tym policji. Wyniki najnowszej edycji badania wskazują, że blisko trzy czwarte ankietowanych (74%) dobrze ocenia jej działalność. W porównaniu do badania sprzed pół roku, odsetek pozytywnych ocen wzrósł o 6 punktów procentowych, natomiast odsetek ocen negatywnych zmniejszył się o 2 punkty procentowe – do 15 procent. Warto dodać w tym miejscu, że ocenie w prezentowanym badaniu podlegało 25 instytucji, dlatego tym bardziej trzeba pogratulować naszej policji takiego sukcesu.

Krzysztof Kilijanek

 

Spis treści

1.  Nawet po śmierci nie zaznasz spokoju – Leon Madejski

2.  Dramat w kamienicy - Marcin Kana

3.  Księgowy - Adam Werner

4.  Nie urodzisz mojego dziecka - Małgorzata Lipczyńska

5.  Do piachu z nim - Agnieszka Kozak

6.  Wreszcie dopadła ich kara - Anna Pacuła

7.  Nigdy nie było pod korek - Karol Rebs

8.  Kolekcjoner skór - Arkady Saulski

9.  Zagadka Kuby Rozpruwacza – Jolanta Walewska

 

BESTSELLERY