Detektyw 3/2018 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw 3/2018 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
13 lutego 2018
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
2 godz. 55 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

Sukcesami trzeba się chwalić!

Rozbicie 176 grup przestępczych, 3 761 osób podejrzanych, którym przedstawiono 11 748 zarzutów, z czego 1 245 tymczasowo aresztowano, zabezpieczenie mienia należące do podejrzanych na rekordową kwotę prawie 644 mln zł, odzyskanie 48 mln zł mienia - to tylko niektóre efekty pracy funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji w 2017 roku, którymi pochwalili się szefowie tej formacji na odprawie podsumowującej ubiegły rok.

Najbardziej cieszą sukcesy w walce z narkobiznesem. W ubiegłym roku funkcjonariusze zlikwidowali 19 laboratoriów narkotyków syntetycznych oraz 54 profesjonalnie zorganizowane plantacje konopi indyjskich, na których zabezpieczono ponad 17 tys. szt. krzewów tych konopi. W 2016 roku zlikwidowano 108 plantacji, gdzie zabezpieczono ponad 20 tys. szt. krzewów. W minionym roku policjanci zabezpieczyli narkotyki m.in. w postaci: amfetaminy – 576 kg, haszyszu – 737 kg, heroiny – 2,5 kg, kokainy – 67 kg, marihuany – 757 kg, prawie 72 tys. sztuk tabletek ekstazy.

CBŚP równie skutecznie walczy z przestępczością ekonomiczną. Najważniejsze z nich to rozbijanie grup przestępczych wyłudzających podatek VAT. Skala wyłudzeń, oszustw, przekrętów finansowych w tej dziedzinie jest olbrzymia i – jak wynika z niektórych szacunków – w grę mogą wchodzić straty Skarbu Państwa nawet w wysokości 250 mld złotych.

Krzysztof Kilijanek

Spis treści

Krzysztof Kilijanek

Sukcesami trzeba się chwalić!

Leon Madejski

Mordercy z podmoskiewskich autostrad - „Banda GTA”

Dariusz Gizak

Koparka w ogniu - Hochsztapler na drodze

Laura Smokowicz

Ślepa miłość - Samo życie

Agnieszka Kozak

Zabójcy dziewczynek - Nie do przebaczenia

Helena Kowalik

Prokurator pod pręgierzem - Kanty świadka koronnego

Adam Werner

Pierwszy dzień wolności - Wszystkie grzechy „Ursusa”

Anna Pacuła

Morderstwo czy obrona własna? - Pod wpływem impulsu

Małgorzata Lipska

Od długu do „Długu” - Scenariusz pisany przez życie

Leon Madejski

Czarne wdowy atakują - Z miłości do pieniędzy

BESTSELLERY