Detektyw 5/2018 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Detektyw 5/2018 - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
6,60 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Data wydania:
17 kwietnia 2018
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
2 godz. 46 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,60
Cena w punktach Virtualo:
660 pkt.

Pełny opis

 

Przełom w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów

Wszystko wskazuje na to, że to wielki sukces organów ścigania. Po 26 latach najprawdopodobniej ustalono tożsamość zabójców Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji. Podejrzani w tej bulwersującej sprawie to członkowie tzw. gangu karateków, który w latach 90. ubiegłego stulecia dokonał kilkudziesięciu brutalnych napadów rabunkowych w całej Polsce. Wiarygodność ich wyjaśnień potwierdziły przeprowadzone z udziałem jednego z podejrzanych czynności na miejscu zbrodni.

Byłego premiera zamordowano w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku w jego willi w warszawskim Aninie. Bandyci zacisnęli na szyi mężczyzny rzemienną pętlę, przedtem go maltretowali. Jego żona, Alicja Solska-Jaroszewicz, zginęła od strzału w głowę z bliskiej odległości. - Ta sprawa miała swoje różne etapy, ale nie ma zbrodni doskonałej. Ta sprawa będzie rozstrzygana przez sąd, ale jest wysoce prawdopodobne, że policja i prokuratorzy doprowadzili do przełomu – dwóch sprawców przyznało się do popełnienia tej zbrodni, jeden ze sprawców odmówił składania wyjaśnień – poinformował na konferencji prasowej prokurator generalny i minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro. Do sądowego finału tej sprawy pewnie jeszcze daleka droga, ale jeśli zapadną wyroki skazujące, będzie to jeden z największych sukcesów policji i prokuratury w XXI wieku.

Krzysztof Kilijanek

Spis treści

Jolanta Walewska

Czekając na zaginione dziecko – Raport „Detektywa”

 

Karol Rebs

Chyba diabeł wstąpił w tego chłopaka... – Osiedlowy gwałciciel

 

Krzysztof Strug

Zabójca prostytutek – „Git killer”

 

Anna Pacuła

Kulisy piłkarskiego Śląska – Stadionowe zamieszki

 

Konrad Szymalak

Rzeźnik z Amsterdamu – Samo życie

 

Eliza Solska

Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach – Puszka Pandory

 

Agnieszka Kozak

Zbrodnia i nieszczęśliwy wypadek - Trzy razy śmierć

 

Paweł Szlachetko

Skarby na sprzedaż – Spowiedź fałszerza

 

Leon Madejski

Uciekinierzy z Alcatraz – Tam, gdzie siedział Al Capone

 

BESTSELLERY