Eine spezielle Band - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Niemiecki
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
47 MB
Czas:
51 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Opowiadanie Sabine Werner Nic mu się w życiu mu się nie podoba: ani szkoła, do której chodzi, ani dzielnica, w której mieszka. Jedyna rzecz, jaką się naprawdę interesuje jest muzyka. W czasie wolnym cały czas gra na gitarze. Gdy któregoś wieczoru pewien młody człowiek pyta, czy on chciałby grać z nimi w zespole, on zapala się do tego pomysłu. W zespole śpiewa też piękna dziewczyna... Muzyczna przygoda zaczyna się tu i w życiu, w sposób o jakim on marzył... Sein Leben gefällt ihm nicht: Nicht die Schule, die er besucht und auch nicht der Stadtteil, in dem er lebt. Nur eins interessiert ihn wirklich: die Musik. In seiner Freizeit spielt er pausenlos auf seiner E-Gitarre. Als ihn eines Abends ein Junge fragt, ob er nicht in seiner Band mitspielen möchte, ist er Feuer und Flamme. Und in der Band singt Julia, ein schönes Mädchen… Ein musikalisches Abenteuer beginnt hier und das Leben, von dem er immer geträumt hat.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY