Grunwald 1410 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
562 MB
Czas:
10 godz. 38 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

1410 Grunwald – Ostatnia wielka bitwa rycerskiej Europy Opowieść w wersji audio o ostatniej wielkiej bitwie rycerskiej, jaka rozegrała się z udziałem Polaków w Europie. Tygodnik polityka zebrał, opracował i opatrzył licznymi komentarzami fakty, które być mpże słyszeliśmy już nie raz, ale które w tym wydaniu nabierają kształtu kompletnej historii. Usłyszymy nie tylko o przebiegu samej bitwy, przede wszystkim lektorzy wprowadzą nas w epokę, poznamy tło polityczne, społeczne i sytuację gospodarczą, jaka panowała nie tylko w Polsce, ale również w tym regionie Europy. To opowieść o blisko 300 latach współpracy i konfliktów z sąsiadami. Audiobook, podzielony na przejrzyste rozdziały tematyczne, przedstawia również wiele dat, wydarzeń i postaci historycznych, co stanowi doskonałą powtórkę z lekcji historii. Poza tym zawiera ciekawie skonstruowaną analizę przyczyn unii polsko-litewskiej i sporu z zakonem krzyżackim. Główną częścią audiobooka pozostaje opis tej wojny i samej bitwy pod Grunwaldem. Uzupełnieniem jest Opracowanie tygodnika Polityka „Grunwald 1410” w wersji audio czytają Andrzej Krusiewicz i Maciej Herrmann.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY