Jak być kochanym - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0178-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
311 MB
Czas:
5 godz. 40 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Zanim Janusz Głowacki zaczął pisać dramaty i zyskał międzynarodową sławę, publikował felietony, między innymi w „Kulturze”. Audiobook „Jak być kochanym” to zapis felietonów, które powstały w latach 60. i 70. Dotyczą głównie codzienności życia w PRLu, absurdów, jakie można było dostrzec w mediach i przestrzeni publicznej. Teksty, napisane z dużym poczuciem humoru i dozą ironii, utrzymane są w klimacie „Rejsu”, którego Głowacki był współscenarzystą. Niektóre z tekstów, mimo że powstały kilkadziesiąt lat temu, są wciąż aktualne. Inne straciły na aktualności, ale wciąż pozostają doskonałym obrazem poprzedniej epoki. Błyskotliwe felietony Głowackiego, w których usłyszeć można wiele odniesień historycznych i literackich to doskonała rozrywka. Z pewnością większość z przedstawionych sytuacji, wydarzeń i obserwacji zrozumieją tylko ci, którzy mieli okazję doświadczyć życia w Polsce Ludowej. Dla pozostałych audiobook może stanowić znakomitą lekcję minionych czasów, tym bardziej, że podanych w znakomitej, lekkiej formie felietonów. Książkę w wersji audio czyta Krzysztof Kołbasiuk.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY