Janko Muzykant - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
5,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0377-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
27 MB
Czas:
30 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych nowel doby polskiego pozytywizmu.

Wzruszająca i smutna historia, po którą sięgają głównie uczniowie szkoły podstawowej, omawiając obowiązkową szkolną lekturę. Wydanie dźwiękowe może oczywiście zastąpić czytanie, ponieważ zawiera pełen tekst noweli. Polecamy jednak to wydanie również tym, którzy lekturę i szkołę mają już za sobą. To jeden z najpiękniejszych utworów autora. Choć krótki, jest niezwykle treściwy i skłania do niezwykłych refleksji.

„Janka Muzykanta”, podobnie jak inne nowele powstałe w tamtym okresie, można z wiekiem interpretować w różny sposób. To ponadczasowa historia o uniwersalnych uczuciach. Choć osadzona w konkretnym miejscu i czasie, jest sugestywna i każe zastanowić się nad tym, co słuchacz może zaobserwować wokół siebie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY