Jaśnie Panicz - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0211-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
637 MB
Czas:
11 godz. 36 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

„Jaśnie panicz” to kolejny audiobook znanej z interesujących biografii polskich pisarzy Joanny Siedleckiej, tym razem o Witoldzie Gombrowiczu. Nawiązująca tytułem do pochodzenia bohatera opowieść zbiera relacje jego rodziny, przyjaciół, wielu tych, którzy współpracowali z Gombrowiczem, bywali w posiadłości rodzinnej w Małoszycach i Warszawie. Siedlecka sięga również do dokumentów i archiwów, odkrywając przed słuchaczami to, co nawet sam Gomber starał się latami ukryć przed opinią publiczną. Autorka doskonale ukazuje postać, która w prawdziwym życiu tak bardzo różniła się od wyobrażenia czytelników o nim samym. Dużo miejsca poświęca życiu Gombrowicza jeszcze sprzed pierwszych literackich prób. To doskonały dokument nie tylko portretujący jednego z najbardziej znanych na świecie polskich pisarzy, ale również obraz czasów, w których żył, panorama międzywojennej Polski i najznakomitszych postaci tamtego okresu, z którymi Gombrowicz przyjaźnił się i spotykał na co dzień. Audiobook „Jaśnie Panicz” ukazał się w interpretacji Ksawerego Jasieńskiego. W wersji audio dostępne są inne biografie autorstwa Joanny Siedleckiej: „Obława” i dwie część „Wspominków”. Posłuchać można również utworów samego Gombrowicza.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY