Facebook - konwersja

Kobiety też mają serca - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
28 października 2019
Czas:
4 godz. 20 min.
Audiobook
14,99 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
14,99
1499 pkt
punktów Virtualo

Kobiety też mają serca - audiobook

Rodzice Keldy zginęli podczas trzęsienia ziemi w Turcji. Kelda trafiła do sierocińca. Tam pomiatano nią, więc jako piętnastolatka z ulgą przyjęła wiadomość, że czas opuścić sierociniec i zacząć zarabiać na życie. Wysłano ją na służbę do szkoły dla młodych panien, gdzie nie była wcale traktowana lepiej.

Pewnego dnia okazało się, że jedna z podopiecznych szkoły, Yvette, musi wyjechać do swojego wuja mieszkającego w Dakarze. Jako, że żadna z nauczycielek szkoły nie zgodziła się na odwiezienie dziewczyny do jej wuja, dyrektorka wyznaczyła to zadanie Keldy.

Podczas podróży do Dakaru Kelda rozmyśla o swoich rodzicach i miłości jaka ich łączyła.

Czy razem z Yvette dotrze bezpiecznie do Dakaru? Czy los w końcu się do niej uśmiechnie? Czy w dalekim kraju znajdzie prawdziwą miłość?

 

Kategoria: Romans
Zabezpieczenie: brak
ISBN: 978-87-26-19415-9
Rozmiar pliku: 219 MB

BESTSELLERY

Kategorie: