Kraków Miasto Magiczne - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
987-83-622-7118-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
230 MB
Czas:
4 godz. 12 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

KRAKÓW Miasto Magiczne Audio-przewodnik Profesjonalny przewodnik po Krakowie, przygotowany przez historyków i osoby, które czynnie zajmują się oprowadzaniem wycieczek po tym niezwykłym mieście. Przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby przybliżyć cobie dzieje Krakowa, przygotować się do zwiedzania lub wybrać się na nieśpieszny spacer, poznając uroki dawnej stolicy Polski. Audiobook zawiera blisko 90 ścieżek dźwiękowych, z których każda zawiera ciekawą legendę lub informacje dotyczące konkretnych miejsc, budowli, osób związanych z Krakowem. Słuchacze będą mieli okazję nie tylko poznać dzieje zamku na Wawelu, Rynku czy Sukiennic, ale również posłuchać o krakowskich gołębiach, Czarnej Damie, Izaaku czy Weselu Żydowskim. Zwiedzimy Kazimierz, Kopce Kraka, Wandy i Kościuszki. Dzięki takiemu przewodnikowi zachowamy niezależność jako turyści, mogąc w dowolnym miejscu zrobić przerwę, a zwiedzanie zaplanować w pasującym nam tempie. „Kraków Magiczne Miasto” ukazało się również w niemiecko- i angielskojęzycznej wersji z myślą o turystach zagranicznych.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY