Krakowskie Przedmieście. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6774-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Krakowskie Przedmieście to ulica, przy której codziennie mnóstwo się dzieje. Mnóstwo tu kawiarni, sklepów i budynków, które stanowią nie tylko tło dla historii miasta, ale są przykładami znakomitej architektury. Nie mogło zabraknąć opowieści o Krakowskim Przedmieściu w serii „Szlakiem warszawskich zabytków”, który z myślą o odwiedzających stolicę przygotowała przewodniczka z wieloletnim doświadczeniem, Ewa Chęć. To współczesny, nowoczesny i wygodny wirtualny przewodnik, dzięki któremu sami możemy zaplanować zwiedzanie, nie decydując na oślep. Oprócz Krakowskiego Przedmieścia autorka omówiła w tej serii również kilka innych warszawskich ulic, które jej zdaniem należy poznać, odwiedzając miasto, między innymi Aleję Szucha, Aleje jerozolimskie czy ulice Marszałkowską. Kilkuminutowe nagrania to świetny sposób, aby samotnie, ze słuchawkami na uszach przemierzać miasto lub przygotować się do oprowadzania rodziny czy przyjaciół. Wszystkie odcinki serii „Szlakiem warszawskich zabytków” zostały przeczytane przez Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY