Król Maciuś I cz.1 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
42 MB
Czas:
46 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Królami są zazwyczaj starsi panowie. Czy to możliwe, żeby na tronie zasiadł mały chłopiec? Cóż, historia Maciusia pokazuje, że owszem, możliwe. Posłuchajmy zatem o tym, jak Maciuś został królem Maciusiem I i jak rozpoczął swoje panowanie. A można się domyślać, że wcale nie było łatwo przekonać wszystkich, że taka młoda osoba nadaje się do rządzenia krajem. Co na to dworzanie? Co powiedzą ministrowie? Czy będą w ogóle traktowali go poważnie? Przekonamy się, sięgając po audiobook według tekstu Janusza Korczaka.

„Król Maciuś I” to bodaj najsłynniejsza postać przez niego stworzona. Stał się popularny nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Niniejsze nagranie to pierwsza odsłona historii panowania młodego władcy. Audiobook ukazuje się w interpretacji Leszka Piskorza i na trzy kwadranse przenosi słuchaczy do wspaniałego świata, gdzie mały chłopiec musi dźwigać berło, koronę i wielką odpowiedzialność. W formie audio ukazała się również kontynuacja losów króla Maciusia – druga odsłona opowieści, którą również czyta Leszek Piskorz.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY