Kryzys i upadek Cesarstwa Zachodniorzymskiego - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Kryzys i upadek Cesarstwa Zachodniorzymskiego - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
40 MB
Czas:
45 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Kolejna w historycznej serii audiobooków autorstwa Ryszarda Kuleszy publikacja, tym razem dotycząca dziejów Cesarstwa Zachodniorzymskiego. Skondensowane, uporządkowane, rzetelne informacje prowadzą słuchacza przez kolejne wydarzenia i pozwalają zapoznać się z historią starożytnego mocarstwa. Usłyszymy zatem o końcowym etapie istnienia Cesarstwa w jego wielkiej formie, zdobywaniu i podbijaniu kolejnych terytoriów, zmianach ustrojów, wewnętrznych konfliktach i wojnach toczonych na całym kontynencie. Sporo miejsca autor poświęci na omówienie przyczyn upadku tego potężnego państwa i następstwach tych wydarzeń. Audiobook „Kryzys i upadek Cesarstwa Zachodniorzymskiego” to doskonała lekcja historii, nagranie można wykorzystać jako powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem, ale również jako prezentację na zajęciach z uczniami. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii i wszystkim tym, którzy dopiero poznają starożytne dzieje Europy. Jako audiobooki ukazały się też inne publikacje Ryszarda Kuleszy, między innymi „Antyczna Grecja” oraz „Religia Rzymian i chrześcijanie”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY