Le Secret de Louise - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Francuski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
26 MB
Czas:
29 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka francuskiego Adaptacja powieśći Sekret Luizy Jak to możliwe, żeby zwyczajny wyjazd wakacyjny na wymianę językową był tak ekscytującą i nieprawdopodobną przygodą? Ale właśnie to się przydarzyło Annie, niemieckiej studentce, która przyjeżdża na wakacje do Bordeaux. W pokoju, w którym zamieszkuje znajduje sekretny Pamiętnik Luizy. Dziewczyna opisywała w nim swoja niecodzienną sytuację i wszystkie tajemnice, ponieważ czegoś się obawiała... Anna bardzo chce odkryć jej sekret. Audiobooki z opracowaniami dzieł literackich to znakomita forma nauki języka. Słuchając poznajemy dzieła literackie a zarazem poszerzamy słownictwo, uczymy się poprawnej wymowy. Audiobook w interpetacji native speakerów.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY