Londyn - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
103 MB
Czas:
1 godz. 52 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Bogactwo informacji, atrakcyjny sposób ich przekazania i wygoda – nagranie, które można zabrać ze sobą i korzystać z niego w trakcie zwiedzania miasta. Jasny podział na poszczególne ścieżki pozwoli wybrać to, co naprawdę interesuje nas w Londynie. Do dyspozycji słuchaczy są rozdziały dotyczące między innymi Hyde Parku, Piccadilly Circus i Trocadero Centre, Muzeum Figur Woskowych, Big Benie czy Pałac Buckingham. Oprócz zabytków i zielonych zakątków miasta, możemy również dowiedzieć się wiele o licznych muzeach, galeriach. Krótka ich charakterystyka sprawi, że będziemy mogli z łatwością podjąć decyzję, gdzie chcielibyśmy zatrzymać się na dłużej, kiedy zrobić przerwę, na jakie atrakcje zarezerwować więcej czasu. Wspaniałe, kosmopolityczne miasto, w którym usłyszymy niemal każdy język świata. Od teraz, dzięki przewodnikowi w wersji audio, Londyn nie ma przed polskimi turystami tajemnic.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY