Mam na imię Ania - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
37,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-938-6824-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
370 MB
Czas:
6 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pierwsza autobiograficzna publikacja Anny Grodzkiej teraz również w wersji audio.

Niezwykle szczera opowieść posłanki o procesie zmiany płci, dochodzeniu do własnej tożsamości i obronie przekonań. Opowiadając własną historię, Anna Grodzka stawia przed słuchaczami pytania, jakie w debacie publicznej pojawiają się rzadko lub wcale. Są to kwestie dotyczące mniejszości seksualnych, ich praw, płci biologicznej i kulturowej, ale przede wszystkim osobistej wolności człowieka, obywatela i prawie do szacunku.

Audiobook „Mam na imię Ania” to niezwykle ważny głos, ale również ciekawa, intymna historia życia i działalności kogoś, kto nie chce iść na kompromisy, kto nie podejmuje konformistycznych decyzji tylko po to, aby żyć w spokoju. Grodzka stara się przekonać odbiorców, że spokój można osiągnąć tylko wówczas, gdy żyjemy w zgodzie sami ze sobą.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY