Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
37,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0685-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
483 MB
Czas:
8 godz. 46 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wybuchowa i wciągająca, szczegółowa biografia żywej legendy, która wciąż ekscytuje, zadziwia i zaskakuje. Choć Mick Jagger to gwiazda sceny muzycznej, postać od lat rozpoznawalna i bohater wielu medialnych doniesień, do tej pory część jego prywatnego życia pozostawała tajemnicą. Dopiero z okazji 50. lat kariery scenicznej zespołu The Rolling Stones postanowił w szczerej rozmowie opowiedzieć o sobie dziennikarzowi i autorowi biografii - Christopherowi Andersenowi. Audiobook „Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera” to kompletny, momentami szokujący tekst o sławnym zespole, charyzmatycznym, żywiołowym wokaliście i epoce, której Jagger niewątpliwie stał się symbolem. Nie jest to sucha, encyklopedyczna biografia, ale szczera, żywa rozmowa na tematy należące do przeszłości, i współczesne wątki, w których Jagger otwarcie komentuje scenę muzyczną, własną karierę, opowiada o uzależnieniu od seksu, związkach z kobietami, przyjaciołach i narkotykach. A wszystko to bez zahamowań. Wciągająca opowieść o elektryzującym życiu. Audiobook ukazał się w interpretacji radiowego dziennikarza, znawcy twórczości The Rolling Stones i kariery Jaggera – Piotra Metza. – to, co Jagger naprawdę myśli o dzisiejszych supergwiazdach takich jak Lady Gaga, Britney Spears, Beyoncé, Justin Timberlake, Kanye West czy Justin Bieber – nigdy dotąd niepublikowane historie z dziejów burzliwych związków Jaggera – od tych, które łączyły go z kolegami z zespołu, nienasyconymi groupie i oszalałymi fankami, po intymne relacje m.in. z Andym Warholem, Johnem Lennonem i Jackie Onassis – skandaliczną prawdę o tym co, ile i jak długo brał Jagger: kokaina, LSD, haszysz i spid – biznesowe poczynania Micka i jego finansowe wyczucie, które pozwoliło mu zgromadzić majątek wart ponad 400 milionów dolarów – burzliwe „małżeństwo” Micka i Keitha, które prawie się rozpadło wskutek uszczypliwych komentarzy Richardsa; a także skandale, ekscesy, szaleństwo i geniusz, które sprawiły, że Rolling Stonesi stali się „największym zespołem rockowym świata”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY