Milczący, niepokonani - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0344-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
318 MB
Czas:
5 godz. 48 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook z nagraniem faktów dotyczących zbrodni katyńskiej.

Włodzimierz Odojewski po raz kolejny wraca do tematu zbrodni i kłamstwa katyńskiego. Główny wątek tej opowieści inspirowany jest historią autentycznej próby podjętej na przełomie lat 1945-1946, zainscenizowania w Polsce procesu katyńskiego mającego, uprzedzić proces norymberski i udowodnić jednoznacznie winę Niemców. Nie jest to wierna rekonstrukcja wiedzy historycznej na ten temat, a literacka interpretacja tej mało znanej historii. Bohaterem minipowieści „Milczący, niepokonani” jest krakowski prokurator, który po kilkuletnim pobycie w oflagu w Murnau wraca do Krakowa, żeby prowadzić śledztwo w sprawie zbrodni katyńskiej. Roman osobiście dotknięty tragedią katyńską, ma być marionetką w rękach swoich mocodawców. Na skutek kilkuletniego pobytu poza Polską zupełnie nie zdaje sobie sprawy z aktualnej sytuacji w kraju. Rozpoczęte śledztwo uzmysławia mu szybko, że to nie on rozdaje karty, że działania wymiaru sprawiedliwości nie mają nic wspólnego z procedurami przedwojennymi, a on sam przez pracowników prokuratury jest traktowany jako „sowiecka wtyczka”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY