Muzeum Powstania Warszawskiego. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Muzeum Powstania warszawskiego możemy śmiało nazwać niezwykłym nie tylko w skali Warszawy, ale również całego kraju. Bogate w eksponaty, interaktywne muzeum stało się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w stolicy. Przyciąga zarówno tych, którzy pamiętają jeszcze wydarzenia z 1944 roku, jak i najmłodszych, zafascynowanych historią zwiedzających. Ewa Chęć poświęciła jeden z odcinków swojego cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”, polecając odwiedziny w tym niezwykłym muzeum. Dzięki wirtualnemu przewodnikowi dowiemy się, jak doszło do powstania tego miejsca i czego możemy spodziewać się w środku. Osobom, które chciałyby skorzystać z szerokiej oferty muzealnej stolicy, polecamy również inne odcinki cyklu audio: Muzeum Narodowe, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski. Autorka zadbała, aby pozycje omówione w jej przewodniku były różnorodne i aby każdy z pomocą informacji zawartych w poszczególnych odsłonach mógł zaplanować zwiedzanie, dowiedzieć się czegoś interesującego lub wykorzystać nagrania już podczas spaceru po Warszawie. Każdy z odcinków audio dostępny jest w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY