Nietoty - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
33 MB
Czas:
37 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wśród audiobooków specjalne miejsce zajmują słuchowiska zrealizowane z udziałem zespołu aktorów. Wymagają przygotowania, reżyserii, są to dźwiękowe spektakle, które nawiązują do znakomitej tradycji teatru radiowego. Jednym z takich przedsięwzięć jest z pewnością nagranie „Nietoty” - słuchowisko przygotowane przez Jana Klatę i przedstawione po raz pierwszy na antenie radia Kraków w grudniu 2013 roku. „Nietoty” poruszają kwestie historyczne – trudne, do dziś uznawane za kontrowersyjne. Mowa o kolaboracji górali podhalańskich z niemiecką armią w czasie II wojny światowej. To nie próba rozliczenia kogokolwiek. Raczej podjęcie tematu, który do tej pory usilnie spychany był na margines pamięci. Sebastian Majewski stworzył tekst, który nie ocenia, ale dla wielu będzie w wersji audio pierwsza okazją do zapoznania się z tą historią. Bolesną, nieco ukrywaną, ale przecież taką, która się wydarzyła. Kultura jest znakomitym narzędziem, aby przepracować trudne wydarzenia. „Nietoty” wpisują się w ten nurt, a znakomita realizacja, zarówno reżyserska i aktorska sprawiają, że nagrania słucha się z przyjemnością.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY