Pałac na wyspie w Łazienkach. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Na szlaku, po którym oprowadza nas doświadczona przewodniczka trafiamy również do warszawskich Łazienek. Znakomita seria to możliwość wyboru tych miejsc, które szczególnie nas interesują lub które chcielibyśmy koniecznie zobaczyć, na przykład gdy mamy na zwiedzanie stolicy mało czasu. Ewa Chęć zawarła w swoich mini-przewodnikach wiele przydatnych, ale przede wszystkim interesujących wiadomości. Opracowała cykl „Szlakiem warszawskich zabytków” z myślą o tych, którzy chcieliby poznać historyczną i współczesną Warszawę, zobaczyć i poznać miejsca, które od lat stanowią najciekawsze punkty na turystycznej mapie lub stały się nowymi destynacjami turystów z kraju i zagranicy. Z pewnością wiele osób skorzysta z odcinka, w którym Ewa Chęć opowiada o pałacu na wyspie w Łazienkach Królewskich. Polecamy również inne odsłony serii w interpretacji Mateusza Błażkowa: o Osi Saskiej, Belwederze, Pałacu Prezydenckim czy Alejach Jerozolimskich. Aktualne informacje i nowoczesna forma przewodnika to świetne rozwiązania dla tych, którzy lubią sami organizować rodzinne wyprawy i mieć pod ręką gotowe rozwiązania.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY