Pałac Prezydencki. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6778-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,5 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Warszawa, jako stolica kraju, obfituje w budynki użyteczności publicznej, siedziby instytucji wszelkiej maści. Wśród nich jest również Pałac Prezydencki, otwarty dla zwiedzających. Wiele osób decyduje się na obejrzenie go nie tylko z zewnątrz, ale również poznanie w środku. Na przeciw takim postanowieniom wyszła ewa Chęć, doświadczona, licencjonowana przewodniczka, która przygotowała serię „szlakiem warszawskich zabytków”. Dzięki nowoczesnej i wygodnej formie przewodnika, wystarczy kilka minut, aby poznać historię i aktualne przeznaczenie miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. To przewodnik, który możemy wgrać do przenośnego urządzenia i odtworzyć w dowolnym momencie. Znakomicie sprawdza się również na etapie przygotowywania trasy. Rzetelne, interesujące wiadomości sprawią, ze nawet w kameralnym towarzystwie będziemy mogli skorzystać z fachowej wiedzy. Jeżeli zechcemy udać się na tematyczną wycieczkę, warto również zapoznać się z odcinkami o Belwederze czy budynkach Parlamentu RP. Wszystkie odcinki na potrzeby nagrań przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY