Peter Pan - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0542-2
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
35 MB
Czas:
38 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Adaptacja jednej z najpopularniejszych powieści dla dzieci. Angielski dla początkujących. Piotruś Pan jest postacią literacką znaną chyba przez wszystkie pokolenia. Przeżywa fascynujące i przerażające przygody, trafia do wspanialej krainy Nibylandii. Tam zaprzyjaźnia się z Zaginionymi Chłopcami. Jednak James Hook, kapitan i pirat, wciąż go prześladuje. Czy chłopcu uda się wygrać walkę z piratem i wrócić do domu? Czy Dzwoneczek mu pomoże? The Darling children’s amazing adventure begins when Peter Pan flies into their nursery and whisks them off to his enchanted island, Neverland. There they meet Peter’s friends, the Lost Boys. But James Hook, the cruel captain of the pirates, soon captures them. Can Peter Pan save them before Captain Hook makes them walk the plank?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY