Facebook - konwersja

Pismo. Magazyn Opinii 04/2022 - audiobook

Ebook
10,00 zł
Audiobook
10,00 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

Pismo. Magazyn Opinii 04/2022 - audiobook

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Porusza istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. Ukazuje się równocześnie w trzech formatach: papierowym, cyfrowym i audio.

Kwietniowy numer „Pisma” poświęciliśmy językowi i zmieniającej się rzeczywistości, za którą ten nie nadąża. Zwłaszcza po 24 lutego, gdy rzeczywistość przyspieszyła jeszcze bardziej. Wojna w Ukrainie, która toczy się również w sferze komunikacji, daje kolejny, dramatyczny kontekst dla refleksji nad siłą języka. W ten sposób dwa tematy, pozornie od siebie odległe, dopełniają się i - nomen omen - prowadzą ze sobą dialog w materiałach, które dla Was przygotowaliśmy.

W najnowszym wydaniu szczególnie polecamy treści, w których:

  • Magdalena Moskal zastanawia się, czy polszczyzna odmienia się przez empatię,
  • Jarosław Kociszewski tłumaczy, jak rozwój technologii zmienia oblicze wojny,
  • Marta Klimowicz bada język, którym opisujemy cyberrzeczywistość,
  • Karolina Lewestam szuka Boga.

W numerze znajdziesz również drugą część Soczewki Pisma Ziemia. Tym razem pt. „Atmosfera czarna od węgla”. To kolejna część serii materiałów poświęconych wyzwaniom klimatycznym i ekologicznym XXI wieku, które powstają w wyniku wielomiesięcznej pracy wybitnego dziennikarza naukowego Tomasza Ulanowskiego.

Pismo. Magazyn Opinii 04/2022:

Karolina Lewestam – Utrzymać meduzy – Rozmowy z K.
Zofia Sawicka – Ptasia wiosna – Opowiadanie
Tomasz Ulanowski – Ziemia, część 2. Atmosfera czarna od węgla – Soczewka Pisma
Jarosław Kociszewski – Gdzie diabeł nie może, tam drona pośle – Esej Technologie 
Kateryna Kałytko – Bez tytułu – Poezja
Marta Klimowicz – Skroluj, lajkuj, szeruj, nazwij – Esej technolgie
Magdalena Moskal – O języku inkluzywnym i takim, który wyklucza osoby z niepełnosprawnością – Esej kultura
Serhij Żadan – Bez tytułu – Poezja
Karolina Lewestam – Szukanie Boga – Historia Osobista
Wasyl Stus – Bez tytułu – Poezja
Aleksandra Boćkowska – Chleb krojony nie ma duszy – Reportaż
Mateusz Roesler – Apteczka, Co w niej trzyma Rachel Fallon? – Apteczka
Jakub Małecki – Obiekt głębokiego nieba – Proza
Zuzanna Kowalczyk – A propos języka – Przypisy

Kategoria: Prasa
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 782 MB

BESTSELLERY

Kategorie: