Pomiędzy plewą i manną - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0200-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
424 MB
Czas:
7 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pomiędzy plewą i manną Autor: Jerzy Zawieyski Czyta: Henryk Drygalski Audiobook zawiera trzy biograficzne eseje, które okazały się być ostatnia publikacją autora i zostały wydane już po jego śmierci. „Pomiędzy plewą i manną” to opowieść o postaciach historycznych, ocenionych przez historię, ale znanych głównie ze swojej działalności politycznej. Zawieyski przedstawia je na nowo, w niezwykle interesujący sposób. Słuchając audiobooka poznamy polityczne i osobiste losy Tadeusza Kościuszki i Tadeusza Rejtana oraz Stanisława Szczęsnego Potockiego. Dwóch pierwszych uznano za bohaterów, patriotów i mężów stanu, ostatni to przywódca konfederacji targowickiej, uznany za zdrajcę ojczyzny i skazany z tego powodu na śmierć. Dobór bohaterów Zawieyskiego nie jest przypadkowy, losy wszystkich splatały się ze sobą, gdyż wszyscy byli równolatkami i angażowali się w politykę. Audiobook z tekstem Jerzego Zawieyskiego to nagranie, którego wysłuchamy z przyjemnością, ale ma również swoje walory edukacyjne. Ogromna wiedza, ciekawe ujęcie polskiej historii i świeże spojrzenie na wydarzenia, które co prawda miały miejsce ponad 200 lat temu, ale miały ogromny wpływ na późniejsze losy kraju. Audiobook „Pomiędzy plewą i manną” czyta Henryk Drygalski.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY