Przypomnienia, pamiątki, powroty - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0297-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
930 MB
Czas:
16 godz. 56 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Jeden z licznych wspomnieniowych tomów Moniki Żeromskiej, również w wersji audio. „Przypomnienia, pamiątki, powroty” to kontynuacja wcześniejszej publikacji „Wspomnień i podróży” - dotyczy głównie wypraw zagranicznych Żeromskiej, jakie odbyła w latach 60. Jej barwny język, umiejętność obserwacji i opisywania wydarzeń z fotograficznymi detalami sprawia, że słucha się wspomnień Żeromskiej jak niezwykle interesujących relacji z podróży dobrych przyjaciół. Bije z tych historii radość życia i zachwyt światem, ale nie brakuje także refleksji dotyczących sytuacji społecznej, jak również osobistych przeżyć autorki, gdy przychodzi jej zmierzyć się z ciężką chorobą oczu. Wspomnienia Żeromskiej to doskonałe połączenie osobistych zapisków, o których mówiła, że prowadzi je z myślą o matce, Annie Zawadzkiej z baczną, przenikliwą analizą wydarzeń politycznych. W podobnym stylu utrzymane są pozostałe wspomnieniowe książki Moniki Żeromskiej, również dostępne jako audiobooki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY