Facebook - konwersja
 • Empik Go W empik go

Rozśmieszanki Usypianki - audiobook

Wydawnictwo:
Seria:
Data wydania:
Lipiec 2018
Czas:
35 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
29,90
2990 pkt
punktów Virtualo
LUB

Rozśmieszanki Usypianki - audiobook

Rewelacyjna płyta! Obok tych powszechnie znanych wierszy znalazłam tu kilka nieznanych i kapitalnych rymowanek. Klasą przypominają nonsensy Pana Leara czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Z wierszyków Wawiłow wychodzi cała armia dziwolągów, co to „śpią w kaloszach, a kąpiel biorą we frakach”, „głowę mają z sera żółtego, a uszy z pierogów z wiśniami”, „chodzą w jednym bucie, a w lodówce mają pingwina”. Polecam zwłaszcza wierszyk dziewiąty brawurowo wykonany przez Macieja Stuhra oraz niedorzeczną rymowankę pod tytułem „Raz chomik marchewkę wcinał”. Niektóre utworki oprawiono muzycznie z wielką starannością, przez co stają się rytmiczną melodeklamacją – prawie piosenką / Joanna Olech

czytają Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Edyta Jungowska
muzyka Maciej Mulawa
© BUKA radość słuchania

 

Spis treści

 1. Trójkątna bajka
 2. Pan Sikorek
 3. Siedzieli na ganku
 4. Krzywy wierszyk
 5. Trzej myśliwi
 6. Babcia i pudel
 7. Dama i prosię
 8. Świnka
 9. Sfrunęły dwa ptaszki
 10. Pojedynek
 11. Raz chomik marchewkę wcinał
 12. Co ja widzę
 13. Kajtek bez majtek i Wojtek bez portek
 14. O Fabianie
 15. Król
 16. Czegoś mi się chce
 17. Zapach czekolady
 18. Na wystawie
 19. Brzydkie zwierzę
 20. Chłopaki i dziewczynki
 21. Szybko
 22. Moja siostra królewna
 23. Kałużyści,
 24. Jak ja się nazywam
 25. Jak cesarz pije herbatę
 26. Nocny marek
 27. Kto  pierwszy pójdzie do łóżka
 28. Księżycowy wierszyk
 29. Moja tajemnica
 30. Kurze dydko
 31. Jak tu ciemno
 32. Złoty paw
 33. Rupaki
Kategoria: Klasyka
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-64690-63-1
Rozmiar pliku: 80 MB

BESTSELLERY

Kategorie: