Tajemnice i damy - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0250-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
657 MB
Czas:
11 godz. 58 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook zawiera 12 artykułów biograficznych dotyczących niezwykle ciekawych postaci kobiecych, ich uczuć i losów mężczyzn, których pokochały. Krystyna Kolińska od wczesnych lat powojennych związana była z magazynami i wydawnictwami dla kobiet i o kobietach. Publikacja, jaka stała się podstawą audiobooka „Tajemnice i damy” to opowiadania z pogranicza szkiców biograficznych i literackiego reportażu. Kolińska z pasją i niezwykle interesująco opowiada o kobietach, których historie nie są powszechnie znane, ale niejednokrotnie mogłyby posłużyć za podstawę scenariusza filmu o miłości. Słuchając audiobooka poznamy między innymi losy Anieli Pająkówny, partnerki Stanisława Przybyszewskiego, Wandy Monne – narzeczonej Artura Grottgera polskiego dziewiętnastowiecznego rysownika i malarza, a także Stanisławy Umińskiej, której miłość do pisarza - Jana Żyznowskiego zakończyła się tragicznie. Te i inne historie Krystyna Kolińska opowiedziała pięknym językiem i z niezwykłą delikatnością. Audiobook czyta Ewa Krasnodębska.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY