The Last of the Mohicans - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0572-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
73 MB
Czas:
1 godz. 20 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

During the Seven Years’ War between the French and the British, Cora and Alice Munro are on their way to Fort Henry to join their father, the commander. But their Indian guide, Magua, betrays the group to the Iroquois Indians. This is only the beginning of their many adventures. Adaptacja powieści "Ostatni Mohikanin" . Romantyczna powieść przygodowa, której akcja dzieje się w Ameryce końca XVII wieku dostosowana jest do poziomu średnio zaawansowanego. Walczące armie kolonizatorów francuskich i angielskich wspierają po obu stronach plemiona indiańskie. Dwie córki generała Munro, dowódcy Brytyjczyków, postanawiają dostać się do obozu ojca. Podczas tej niebezpiecznej wyprawy ochrania je skaut Hawk-eye i jego dwaj indiańscy przyjaciele. Jakie niebezpieczeństwa czyhają na młode kobiety?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY