Zdążyć przed Panem Bogiem - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Zdążyć przed Panem Bogiem - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
10,40 zł 12,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-6497-8
Język:
Polski
Data wydania:
28 listopada 2018
Rozmiar pliku:
116 MB
Czas:
3 godz. 13 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
PROMOCJA
10,40
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1040 pkt.
Promocja będzie trwać jeszcze tylko przez

Pełny opis

Literatura faktu opowiadająca o II wojnie światowej. „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall to książka spisana na podstawie wywiadu z cenionym kardiologiem żydowskiego pochodzenia, Markiem Edelmanem, jedynym ocalałym przywódcą powstania w getcie warszawskim. Po wojnie Edelman postanowił zabrać głos i w trakcie licznych rozmów z Hanną Krall opowiedział swoje wspomnienia z czasu powstania i pracy lekarza. W efekcie powstała książka o tragicznych losach narodu żydowskiego, przedstawiająca prawdę dotyczącą akcji likwidacyjnej warszawskiego getta.

BESTSELLERY