Niemowlę – instrukcja obsługi - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Niemowlę – instrukcja obsługi

ebook
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7843-274-6
Język:
Polski
Data wydania:
18 listopada 2016
Rozmiar pliku:
2,0 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
PROMOCJA
11,90
16,99
Cena w punktach Virtualo:
1190 pkt.

Niemowlę – instrukcja obsługi

Pielęgnacja niemowlęcia to mnóstwo czynności, procedur, reguł. Żeby nie pogubić się w gąszczu nakazów i zakazów, dobrych rad mamy, teściowej czy koleżanki, warto sięgnąć po fachową pomoc – nasz poradnik. To idealna lektura na początek – da Ci ogląd całości, zaznajomi z podstawowymi problemami. Zuzanna, autorka – doradczyni rodzicielska, w tym promotorka karmienia piersią – przekazuje w nim w niezwykle przystępny sposób podstawową wiedzę z zakresu „obsługi” niemowlęcia. Dowiesz się, jak: karmić, przewijać, kąpać, kłaść do snu, dbać o zdrowie… Nie musisz sięgać po opasłe publikacje, które przerażają trzycyfrową liczbą stron, długimi tekstami i zagadkowym spisem treści. Nie będziesz też już tracić czasu na szperanie na chybił trafił w Internecie.

Spis treści

Jak zacząć karmić piersią?
By karmienie było wygodne dla obojga…
Czy dziecko je efektywnie?
Czy mam za mało mleka?
Gdy karmienie piersią boli…
Mam za dużo mleka!
Gdy mleko nie wypływa z piersi…
Mam zapalenie piersi!
Mama karmiąca je smacznie i zdrowo
Gdy maluch po zjedzeniu mleka źle się czuje… (1)
Gdy maluch po zjedzeniu mleka źle się czuje… (2)
Bo mama nie zawsze karmi piersią…
Pierwsza marchewka malucha
Jedzenie to przygoda!
Ach, śpij, kochanie… (1)
Ach, śpij, kochanie… (2)
Już czas na sen
Spowijanie, szszanie, skokołysanie…
Każdy maluch ma delikatną skórę
Miły czas kąpieli
Coś tu śmierdzi…
Zanim odpadnie kikut pępowiny…
Dbanie o małą główkę
Niezwykła moc dotyku
Noszenie jest super! (1)
Noszenie jest super! (2)
Gdy maluch ulewa…
Gdy boli brzuszek…
Gdy maluch ma kolkę…
Problemy ukryte w pieluszce…
Gdy maluch ma pleśniawki…
Gdy maluch ma gorączkę…
Gdy maluchowi wyrzynają się zęby…
Troska o bioderka
Bo kręgosłup malucha potrzebuje czasu…
Gdy maluch ma problemy z napięciem mięśniowym…
Gdy maluch ma naprawdę duże potrzeby…
Ten żółty odcień skóry…
SIDS – strach się bać?
Porozmawiajmy o szczepieniach

BESTSELLERY