Przygotuj się na dodatkowe obowiązki związane z dokumentacją cen transferowych. Skorzystaj z praktycznych wskazówek i komentarzy ekspertów - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Przygotuj się na dodatkowe obowiązki związane z dokumentacją cen transferowych. Skorzystaj z praktycznych wskazówek i komentarzy ekspertów - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-5478-8
Język:
Polski
Data wydania:
28 września 2016
Rozmiar pliku:
1 015 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
24,48
Cena w punktach Virtualo:
2448 pkt.

Pełny opis

Zmiany w zakresie cen transferowych to wiele dodatkowych obowiązków, trzeba wypełnić nowe deklaracje i sporządzić sprawozdanie. Już dziś dowiedz się, co się zmieni.

Spis treści

Nowa dokumentacja cen transferowych od 1 stycznia 2017 r. Przygotuj się na dodatkowe obowiązki
Definicja podmiotów powiązanych po nowemu
Kryterium przychodowe
Tydzień na dostarczenie dokumentacji organom podatkowym
Transakcje z krajami z rajów podatkowych
Dodatkowe dane w dokumentacji
Nowy obowiązek: analiza porównawcza
Informacja o grupie
Nowe obowiązki sprawozdawcze i informacyjne
Raportowanie country-by-country już obowiązuje
Jednolity plik kontrolny pomoże w kontroli cen transferowych
Czy obecnie organy podatkowe mają większe możliwości kontroli?
Kontrole elektroniczne
Kontrola struktur
Kontrakt menedżerski może generować obowiązek dokumentacji cen transferowych
Ustalenie obowiązku
Progi z Ustawy
Niejasne przepisy
Podmiot powiązany może wystąpić o zatwierdzenie stosowanych cen
Załącznik do zeznania
Wzór sprawozdania
Przy umorzeniu wierzytelności nie ma obowiązku sporządzania dokumentacji cen transferowych
Czego dotyczyła sprawa?
Co na organ podatkowy?
Definicja „transakcji”
Cena jako element charakteryzujący transakcję
Zwolnienie z CIT nie oznacza braku obowiązków dotyczących cen transferowych
Czego dotyczyła sprawa?
Co orzekł sąd?

BESTSELLERY