Rozliczanie VAT od wydatków świątecznych - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Rozliczanie VAT od wydatków świątecznych - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-4424-6
Język:
Polski
Data wydania:
26 listopada 2015
Rozmiar pliku:
539 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Z okazji świąt wielu przedsiębiorców organizuje uroczyste spotkania z pracownikami i kontrahentami. Podatnicy muszą pamiętać, że prawo do odliczenia podatku od ponoszonych w tym celu wydatków zależy od sposobu przygotowania imprezy. Organizacja przyjęcia w restauracji nie pozwoli na odliczenie podatku.

Spis treści

Towary w paczce świątecznej objęte różnymi stawkami są rozliczane odrębnie
Podatnik odliczy VAT od wydatków na przyjęcie świąteczne organizowane w firmie
Prezenty świąteczne mogą mieć związek ze sprzedażą opodatkowaną
Świąteczny konkurs dla klientów może wymagać rozliczenia VAT
Nie zawsze zapłacony i nieodliczony VAT jest kosztem podatkowym
Od usługi kateringowej można odliczać VAT
O sposobie rozliczenia prezentu świątecznego decyduje jego wartość
Podatnik odliczy VAT od faktur za imprezę świąteczną dla pracowników i gości
Można odliczyć VAT z faktury na zakup kartek świątecznych
Podatnik świadczący usługi zwolnione nie odliczy VAT od prezentów
Paczki świąteczne dla pracowników zwiększają ich przychód
Wydatki na imprezę świąteczną mogą być odliczone
Świadczenia częściowo finansowane ze środków funduszu nie podlegają VAT
Firmowe paczki z funduszu socjalnego muszą być zróżnicowane

BESTSELLERY