Zwierzakowo - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-62041-71-8
Język:
Polski
Data wydania:
31 maja 2012
Rozmiar pliku:
440 KB
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

Niniejszy wolumin to kolorowe rymowanki dla dzieci o zwierzakach, ich zwyczajach, życiu czy jakimś specjalnym zdarzeniu. Możemy dowiedzieć się czegoś o Misiu Koala, o ptasich zwyczajach, o ślimaku co wybierał się na wycieczkę, o słoniu, którego męczył katar, a także o niesłychanej decyzji kukułki, co zdecydowała się wysiedzieć swoje jaja — a wszak wiadomo, że kukułka zawsze podrzuca swoje jajka innym ptakom do gniazd do wysiedzenia i wychowania. Poznamy też historię tajemniczego jeżozwierza. Wszystko napisane jest wierszem łagodnie wpadającym w ucho, łatwe do nauczenia i ćwiczenia pamięci. Miło się czyta te rymowanki i z uśmiechem wspomina lata dziecięce, dające radość poznawania otoczenia. Warto może zabrać pociechę na spacer, by potem odnaleźć coś między poniższymi wierszami, co się widziało w parku lub lesie i poćwiczyć trochę wyobraźnię.

Miłej zabawy!

Spis treści

Od redakcji, str. 5

Poranek, str. 6

Chmury, str. 7

Muczynek, str. 8

Eskimor, str. 9

Dzięcioł, str. 10

Lisia para, str. 11

Zajączek, str. 12

Kaczki i rybki, str. 13

Sroka i sowa, str. 13

Dwie papugi, str. 13

Papuga, str. 14

Czapla, str. 15

Krecik, str. 16

Jeżozwierz, str. 17

Kaczorek, str. 19

Kangur, str. 20

Kokoszka Broszka, str. 21

Osioł, baran i świnia, str. 23

Ptasie zebranie, str. 25

Komar i mucha, str. 29

Miś Koala, str. 30

Niedźwiadek, str. 31

Ślimak wędrowniczek, str. 32

Osa, str. 34

Piesek, str. 35

Przewrotna kukułka, str. 36

Tygrys i niedźwiedź, str. 38

Zakatarzony słoń, str. 39

Wiosenne roztopy, str. 41

Refleksja, str. 42

BESTSELLERY