Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 4/2017 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 4/2017 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
18 sierpnia 2017
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
7,00
Cena w punktach Virtualo:
700 pkt.

Pełny opis

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie to dwumiesięcznik, recenzowane czasopismo akademickie publikowane przez pracowników naukowych z różnych uniwersytetów. Czasopismo zostało założone w 2012 roku w Polsce. Wydawcą Czasopisma jest “Naukowe Wydawnictwo IVG”.

Celem Czasopisma jest opublikować artykuły, które prezentują oryginal­ne prace badawcze, dyskusje naukowe i które będą miały długoterminowy wpływ na badania z Dziedzin Nauk Ekonomicznych, a w tym ekonomii i zarządzania. Analityczne, interpretacyjne i empiryczne badania Czasopi­sma Ekonomia i Zarządzania odnoszą się do wielu obszarów, w tym teorii monetarnej, polityki fiskalnej, ekonomii pracy, rozwoju mikro- i teorii ma­kroekonomii, handlu międzynarodowego i finansów, organizacji przemysło­wej i społecznej ekonomii, a także ku nowoczesnej ekonomii dobrobytu, w ra­mach której rozważane są zagadnienia, takie jak: sposób zorganizowania sprawnie funkcjonującej gospodarki, konstrukcja właściwego systemu podatkowego, metoda optymalnego zróżnicowania dochodów, konstrukcja właściwego systemu składek na ubezpieczenie społeczne ZUS. Czasopismo również publikuje artykuły z zakresu badań odnoszących się do aspektów zarządzania organizacjami gospodarczymi, a także w zakresie innowacji technologicz­nych oraz produktowych, a w tym rewolucji technologicznej oraz jej postępu. Publikowane są także wybrane i istotne do badań artykuły dotyczące aktualnych informacji gospodarczych i politycznych danego kraju.

 

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie to lektura dla wszystkich ekonomistów chcących nadążyć za nowym materiałem w nowych badaniach w dyscyplinie.

Spis treści

Bezrobocie w Polsce s. 7

Rolnictwo ekologiczne s. 11

Rozwój innowacyjnych firm s. 14

Wmurowanie kamienia węgielnego pod pierwszą fabrykę silników Mercedesa

w Polsce s. 16

50 mln zł z funduszy UE na podnoszenie kompetencji startują fundusze pomocy

zwrotnej na kształcenie s. 19

W 2016 roku świat przeznaczył 264 miliardy dolarów na energię odnawialną s. 20

Liczba niemieckich supermarketów w Polsce: 2400. Liczba polskich supermarketów w Niemczech: 0 s. 23

Lidl i Kaufland otrzymały właśnie 425 mln zł na ekspansję na polskim rynku! s. 25

Niemieckie sieci handlowe Lidl i Kaufland zniszczą polski handel i polskich producentów? s. 26 (Video)

Czy kredytobiorcy skarżą się na kredyty walutowe? s. 27

2 tysiące spraw w 2016 r. dotyczyło hipotek s. 28

Finansowanie biznesu z udziałem środków publicznych s. 29

W 2018 roku trafią do sprzedaży stoły hologramowe s. 36

Opracowano proszek, który w połączeniu z wodą generuje energię elektryczną s. 38

Army discovery may offer new energy source s. 40

U.S. Army Research Laboratory s. 41 (Video)

All the Promises Automakers Have Made About the Future of Cars s. 43

Volkswagen's self-driving concept car is like a giant robotic assistant s. 45

(Video)

Creating a single innovation market s. 52

Putin: it's my duty to destroy The New World order for degrading family values.

Russian president said elites are using sex to destroy society s. 54

Israel Prime Minister’s Son Exposes Soros Reptilian Illuminati Connection s. 58

BESTSELLERY