Facebook - konwersja

Zwierciadło - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 grudnia 2023
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
2,60

Zwierciadło - ebook

Na okładce Magdalena Cielecka i Marta Nieradkiewicz. – Coś w tym musi być, że już drugi raz obsadzono nas w roli sióstr – mówią. – Co konkretnie, o to trzeba by zapytać reżysera „Lęku”, ale obie śmiejemy się, że zgodnie z prawem serii, czekamy na trzecią taką propozycję.

I dodają: „Nasze bohaterki są dla siebie lustrem. W zależności od tego, jak się człowiek do tego lustra ustawi, może zobaczyć zupełnie co innego. Czasem jedna się przegląda w drugiej, a czasem dostrzega jakieś pęknięcie, coś, czego nie chce widzieć czy nie chce tego zaakceptować”.

 

Ich praca jest jak nieustanny ostry dyżur. Bez weekendów, świąt, wakacji. W Temacie miesiąca piszemy o ludziach, którzy oddają cały swój czas i energię zwierzętom. Ratują je w stworzonych przez siebie ośrodkach. Jak wygląda ich życie? A jaki jest nasz stosunek do zwierząt? Niektóre kochamy, inne traktujemy instrumentalnie i bezwzględnie – dlaczego tak się dzieje? O tym rozmawiamy z Joanną Hańderek, filozofką i etyczką.

 

Polska aktorka i rosyjski reżyser, dramaturg i producent od lat wspólnie kreują artystyczną przestrzeń wolności i poszukiwań. Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew, bohaterowie cyklu rozmów Ramka Grzeli Mam wpływ, po wybuchu wojny w Ukrainie stworzyli w Warszawie Teal House, miejsce, gdzie spotykają się ludzie z różnych krajów. „Dajemy im przestrzeń zaufania, szacunku wobec kultur, wobec odmienności, ale też poszukiwania tego, co wspólne”.

 

Poza tym w dziale Spotkania wywiady z: Kamilą Urzędowską, zjawiskową Jagną z nowej ekranizacji „Chłopów”; z rysowniczką komiksów, projektantką i concept artystką Aleksandrą Herzyk; z piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką Darią Zawiałow; z pisarzem Mikołajem Łozińskim.

 

Dać uwagę, akceptację, szacunek, czas. Pokazywać świat, uczyć wszystkiego, co sprzyja samodzielności i niezależności. I prezentować wzorzec samodzielnego mężczyzny, który nie czeka, aż go obsłużą, nie potrzebuje kobiety matki. Tak o roli ojca w życiu dziewczynki mówi psychoterapeuta Wojciech Eichelberger.

 

Seks z SexedPL: Neuroróżnorodni, atypowi, neuroatypowi… Jak budują relacje? Czy rozumieją oczekiwania partnerów? Mówi o tym seksuolożka Patrycja Wonatowska.

 

Wyniki badania cyfrowych zachowań dorosłych Polaków pokazały, że aż dwie trzecie z nas uważa, że Internet i urządzenia ekranowe mają duży lub zbyt duży udział w naszym życiu. Edukatorka i badaczka Magdalena Bigaj wyjaśnia, czym jest higiena cyfrowa.

 

Medycyna, a w tym psychiatria i psychoterapia, stany, które kiedyś były traktowane jako część wydarzeń o charakterze wychowawczym czy osobowościowym, dziś zawłaszcza i określa jako kategorie medyczne. Jakie to rodzi ryzyko? Na przykład takie, że niedługo żałobę o wiele szybciej będziemy traktować jako stan wymagający leczenia psychiatrycznego. O zdrowiu w cyklu W kręgu wartości rozmawiamy z prof. Bogdanem De Barbaro.

 

Po co nam duchowość? – Niezależnie od tego, czy nazwiemy ją „self” czy „duszą”, jest taka część nas, która potrzebuje czegoś mniej doczesnego, niematerialnego – mówi w Niezbędniku nowoczesnej dziewczyny Marta Niedźwiecka.

 

 

W cyklu ikony popkultury portret Yoko Ono.

 

W fotoreportażu Paryż z czasów Belle Epoque.

 

Słowa o muzyce – nowy felieton Anny Gacek. Na początek: piosenki o złamanym sercu.

 

Zdrowie: Co zrobić, żeby dobrze spać? I dlaczego warto się o to postarać?

 

Uroda: Siła rytuałów – dla ciała i dla duszy.

 

Moda: Wybiegi obsypane gwiezdnym pyłem – srebro jest trendy.

 

Kuchnia: Do wigilijnego stołu zaprasza Agnieszka Wilbrandt, szefowa kuchni restauracji Oranżeria w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

 

Rodzina we wnętrzu: Wśród grójeckich sadów. Dom Oli i Tomka. Blisko natury.

 

Kupiliście już prezenty świąteczne? Jeśli nie, podpowiadamy. Wybór redaktorek działów moda, uroda, psychologia, ekologia i kultura. Zainspirujcie się!

Kategoria: Lifestyle i zakupy
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 56 MB

BESTSELLERY

Kategorie: