Aktualności
 • 2017-01-13

  „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Powieść fenomen. Mówią o niej wszyscy. Jedni kochają, inni krytykują. Budzi wiele kontrowersji. Zarówno z powodu tematyki, jak i języka, jakim została napisana. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że to również najczęściej dyskutowana książka w środkach komunikacji miejskiej ;). Niedługo w kinach pojawi się ekranizacja drugiej części bestsellera - "Ciemniejsza strona Greya".

 • 2017-01-11

  Jeśli Wy również planujecie zaszyć się w domu do wiosny (albo przynajmniej do czasu, kiedy mrozy w końcu odpuszczą), przyda Wam się kilka dobrych ebooków do przeczytania. Wybór jest zbyt duży? Sami już nie wiecie, na który tytuł się zdecydować? Sprawdźcie, jakie ebooki królowały na naszej grudniowej liście bestsellerów. Może coś Was zainspiruje.

 • 2017-01-10

  „Jak pokochać centra handlowe”. Zapamiętajcie ten tytuł. Podejrzewamy, że w nadchodzących dniach będzie o nim głośno. Autorka, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, 10 stycznia została uhonorowana Paszportem Polityki 2016.

 • 2017-01-04

  Smutno Wam, że święta już się skończyły, sylwester też za nami i czas wracać do codziennych obowiązków? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Was coś na poprawę humoru: wielką promocję ebooków Wydawnictwa Literackiego – cała  oferta aż 50% taniej. Dodatkowo ktoś z Was ma szansę wygrać czytnik PocketBook Touch Lux 3. Co trzeba zrobić? Kupujcie ebooki, które chcecie przeczytać. Nic więcej!

 • 2016-12-12

  Nie zdążyłeś kupić wszystkich prezentów? Kurier nie dojechał na czas? A może prezent, który zamówiłeś, przyjechał do Ciebie uszkodzony i nie zdążysz już złożyć reklamacji? W Virtualo zakupisz prezenty „na ostatnią chwilę”, nawet godzinę przed kolacją wigilijną. O tym jak to zrobić i jak położyć ebooka pod choinką opowiadał w Polskim Radiu 24 prezes Virtualo i Biblioteki Akustycznej Beniamin Schön. Zachęcamy do posłuchania.

 • 2016-12-06

  Święta za pasem. Domyślamy się, że jesteście zabiegani i zaangażowani w przygotowania do tych wyjątkowych dni. A jeśli już znajdujecie chwilę na czytanie, to jest to raczej ebook a nie teksty w Virtualo ;). Na wszelki wypadek wrzucamy Wam jednak podsumowanie listopada. Kto wie… może komuś z Was podsuniemy w ten sposób pomysł na gwiazdkowy prezent.