Facebook - konwersja

Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu. Donald Trump - audiobook

Plik audio mp3
34,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-283-6373-1
Język:
Polski
Data wydania:
14 stycznia 2020
Rozmiar pliku:
1 000 B
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
34,90
Cena w punktach Virtualo:
3490 pkt.

Nigdy się nie poddawaj! Receptura sukcesu. Donald Trump - opis audiobooka

Nigdy, przenigdy się nie poddawaj, a nawet Biały Dom stanie przed Tobą otworem!

Życie Donalda Trumpa to materiał na prawdziwy dreszczowiec. Raz na szczycie, raz na dnie, zawsze na krawędzi - oto jak działa nowy prezydent Stanów Zjednoczonych. To, co wyróżnia go spośród innych wielkich biznesmenów, rekinów finansowych i liderów, to niesamowita energia, wiara w sukces i fanatyczny wręcz upór. Dzięki tym cechom podniósł się po każdym spektakularnym upadku. Trzymasz w ręku książkę napisaną przez człowieka, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wygrzebał się z długów sięgających dziewięciu miliardów dolarów i dziś znów jest miliarderem. Postanowił zawalczyć o Biały Dom i... sam wiesz, jak się to skończyło. Czy znasz kogoś, kto może zdradzić Ci więcej tajemnic sukcesu?

W tej książce Donald Trump uczciwie i bezkompromisowo opisuje własne porażki i sposoby wydostawania się z matni, a także pokazuje, jak radzić sobie na co dzień w trudnym świecie biznesu. Jego zasady są proste, jasne i czytelne: jeśli chcesz zdobyć szczyt, musisz walczyć o swoje. Bez liczenia na łut szczęścia i taryfę ulgową. Bez samozadowolenia i lekceważenia przeciwników. Bez zamykania oczu na problemy, ale także bez wiecznego zamartwiania się. Jeśli będziesz pracować z pasją i wytrwale, krok po kroku i dzień po dniu, osiągniesz upragniony cel. Jeśli chcesz odnieść sukces w dowolnej dziedzinie, zapoznaj się z przemyśleniami tego niezwykłego fightera, przeczytaj 10 najważniejszych wskazówek i zastosuj się do nich. A potem... zdobywaj własne szczyty i każdego dnia sięgaj po więcej!

Osiągaj WSZYSTKO, co tylko chcesz, i zobacz w sobie zwycięzcę!

Spis treści

Podziękowania (11)Wprowadzenie (12)Rozdział 1. O najgorszej chwili w moim życiu i o tym, jak podniosłem się po upadku (15)Rozdział 2. Porażka nie jest wieczna (19)Rozdział 3. Uważano, że The Apprentice to poważny błąd (22)Rozdział 4. Czy to przejściowe problemy, czy kompletna katastrofa? (26)Rozdział 5. Uwielbiam dobrą walkę (31)Rozdział 6. Pamiętając o 11 września 2001 roku (37)Rozdział 7. Oczekuj problemów, a będziesz przygotowany, gdy się pojawią (40)Rozdział 8. Często zadawane pytania (45)Rozdział 9. Kiedy druga strona oczekuje walki, proponuj współpracę (50)Rozdział 10. Odseparuj się od narzekającego tłumu (55)Rozdział 11. Czasami musisz schować swoją dumę do kieszeni (57)Rozdział 12. Odwaga to nie brak strachu, to pokonywanie strachu (61)Rozdział 13. Kieruj się pasją - to jedyny sposób, aby poruszyć niebo i ziemię (64)Rozdział 14. Jeśli widzisz duże problemy, rozglądaj się za wielkimi możliwościami (68)Rozdział 15. Pielęgnuj w sobie ducha odkrywcy (74)Rozdział 16. Wiedz, kiedy ograniczać straty (76)Rozdział 17. Biznes opiera się na wiedzy o świecie (80)Rozdział 18. Jeśli myślisz, że w ciągu sześciu miesięcy możesz zrealizować projekt zaplanowany na sześć lat, najpewniej jest to prawda (83)Rozdział 19. Nie pozwól, by strach Cię powstrzymał - nawet jeśli naprzeciw Ciebie stoją miliony ludzi (88)Rozdział 20. Nie traktuj siebie zbyt poważnie (94)Rozdział 21. Czasami musisz zacząć od nowa (96)Rozdział 22. Powiedziałem mojemu przyjacielowi, że marnuje życie (99)Rozdział 23. Zrób coś dla swojej społeczności (101)Rozdział 24. Obrona flagi (104)Rozdział 25. Kiedy masz problem z ubraniem na oczach 10 000 ludzi, uczyń to częścią swojego wystąpienia (106)Rozdział 26. Nie popadaj w samozadowolenie - myślenie o sobie, że jest się doskonałym, to prosta droga do popełnienia poważnego błędu (110)Rozdział 27. Tylko w Nowym Jorku! (114)Rozdział 28. Jak rozładować stres (116)Rozdział 29. Spodziewaj się ataku, gdy będziesz próbował coś zmienić (118)Rozdział 30. Dokonaj sprostowania (125)Rozdział 31. Odpuść sobie - nie walcz ze zrzędami (128)Rozdział 32. Bądź cierpliwy - być może będziesz musiał czekać 20 lat, by interes się opłacił (130)Rozdział 33. Formuła czterech kroków Freda Trumpa - jak realizować swoje plany (135)Rozdział 34. Całkowita odmiana losu zawsze zaczyna się od twórczego, pozytywnego myślenia (138)Rozdział 35. Każdy dzień wykorzystaj do maksimum (142)Rozdział 36. Przyjmij lekcję od Muhammada Alego i ode mnie - wiedz, kiedy możesz się przechwalać (144)Rozdział 37. Jak wyglądałbym bez włosów? (147)Rozdział 38. Kiedy zostaniesz zaatakowany, przeprowadź kontratak (150)Rozdział 39. Fantastyczna nieruchomość tonie w Pacyfiku - co dalej? (153)Rozdział 40. Myśl w kategoriach międzynarodowych (157)Rozdział 41. Szukaj swojej szansy tam, gdzie innym się nie udaje (159)Dodatek A. Lista 10 najważniejszych wskazówek Trumpa, dzięki którym odniesiesz sukces (163)Dodatek B. Zasady prowadzenia negocjacji według Trumpa (165)BESTSELLERY