Sekret w ich oczach - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-803-1494-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
480 MB
Czas:
8 godz. 42 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Jest rok 1996. Emerytowany urzędnik sądowy Benjamín Chaparro postanawia opisać sprawę sprzed dwudziestu pięciu lat, która zaczęła się od gwałtu i morderstwa na młodej kobiecie Lilianie Colotto, żonie Ricardo Moralesa. Choć sprawca został schwytany i osądzony, zwolniono go z więzienia na mocy amnestii dla więźniów politycznych. Jest jasne, że maczał w tym palce ktoś wpływowy. Ale morderca zniknął. Gdy sprawa wydaje się wyjaśniona Chaparro dostaje list od chorego na raka męża zamordowanej. Nie wie, że to, co zobaczy w domu Moralesa, zmieni wszystko…

Brutalne morderstwo jest początkiem frapującej podróży przez zakamarki argentyńskiego wymiaru sprawiedliwości.

Kirkus Reviews Eduardo Sacheri urodził się w Buenos Aires w 1967 roku. Autor tłumaczonych na ponad 20 języków powieści (m.in. bestsellerowych „Kartek na wietrze”) i opowiadań, scenarzysta. Z wykształcenia historyk, wykłada na uniwersytecie i uczy w liceum. Na podstawie jego powieści powstał film Sekret jej oczu Juana José Campanelli – jeden z najgłośniejszych w historii argentyńskiego kina, wyróżniony wieloma nagrodami, w tym Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego (2010). W kinach pojawił się amerykański remake tego filmu w reżyserii Billy’ego Raya, z udziałem Nicole Kidman i Julii Roberts."

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY