Facebook - konwersja

Definicja informacji poufnej w prawie europejskim. Uwagi na tle prawa amerykańskiego - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 stycznia 2017
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
129,00

Definicja informacji poufnej w prawie europejskim. Uwagi na tle prawa amerykańskiego - ebook

W monografii dokonano kompleksowej i wielopłaszczyznowej analizy definicji informacji poufnej w prawie europejskim. Powyższe zostało dokonane na tle regulacji prawa amerykańskiego co stanowi nowość w polskiej literaturze prawniczej. W monografii podjęto także próbę określenia wpływu regulacji amerykańskich na regulacje europejskie oraz ustalenie czy w obecnym kształcie definicji informacji poufnej w prawie europejskim możliwe jest zastosowanie elementów regulacji amerykańskich.

Autor szczegółowo analizuje poglądy doktryny, a także orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, polskich sądów administracyjnych oraz wybranych orzeczeń sądów angielskich w odniesieniu do regulacji informacji poufnych. W części dotyczącej rozważań na temat prawa amerykańskiego dużo miejsca poświęcono orzecznictwu sądów amerykańskich. Publikacja przeznaczona jest zarówno dla przedstawicieli nauki jak i praktyków.

Autor w sposób klarowny przedstawia różnice pomiędzy modelem amerykańskim a europejskim nie czyniąc istotnych zarzutów wobec któregokolwiek z nich, a raczej pokazując ich wzajemne relacje z perspektywy komplementarnej, mogącej mieć, w związku z globalizacją rynków kapitałowych, znaczenie dla praktyki obrotu po obu stronach Oceanu Atlantyckiego. Niektóre z wniosków Autora mają walor nowatorski, Autor jednocześnie nie ucieka od zajmowania własnego stanowiska, lecz potrafi je konsekwentnie i merytorycznie uzasadnić.

Prof. UAM dr hab. Maciej Mataczyński

Kategoria: Monografie Prawnicze
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-255-9805-1
Rozmiar pliku: 1,7 MB

BESTSELLERY

Kategorie: